tab4

tab5

tab3

tab2

tab1

Produkujemy różnego rodzaju reklamy zewnętrzne, tablice informacyjne, bilboardy itp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Pracujemy dla wielu klientów korporacyjnych jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy wstanie szybko i solidnie wykonać dowolny projekt tablicy. Nasze ceny sa bardzo konkurencyjne – czyli jednym słowem: robimy to solidnie i tanio. Zapraszamy też do zapoznania się z naszymi innymirealizacjami, które wykonaliśmy dla innych klientów.

Dla przykładu: wykonaliśmy tablice reklamowe dla firmy Prudential, tablice informacyjne dla firmy Best Drive i Continental. Pracowaliśmy dla Coca Coli, Pepsi Coli, Samsunga, Nokii, PZU, Orange, Play, Seata, Jaguara i innych wielkich klientów. W swoim portfolio mamy bardzo ciekawe  produkcje.

Dla każdego klienta przygotujemy i opracujemy projekt wykonawczy, jeżeli będzie potrzeba to załatwimy pozwolenie na reklamę. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla naszych klientów, które gorąco polecamy.

Mamy nowoczesny park maszynowy, który stale jest udoskonalany. Współpracujemy też z chińskimi starannie wybranymi dostawcami nowoczesnych rozwiązań dotyczącychtechnologii LED, dzięki którym jesteśmy wstanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny wraz z niestandardowymi najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Obecnie oferujemy np. tradycyjnie neony (wyglądające jak tradycyjne) wykonane w technologii LED.

Chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami lub przejrzyj naszą stronę. Zapraszamy też do naszego bloga.