Produkujemy wszelkiego rodzaju reklamy i elementy powiązane z branżą reklamową.

ADV zajmuje się produkcją kasetonów reklamowych, reklam świetlnych, pylonów, liter przestrzennych.

Specjalizujemy się w wykonywaniu i montażu kasetonów zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Często realizujemy zlecenia wykonania kasetonów o wymyślnych kształtach lub wykonanych w skomplikowanej technice. Przygotowujemy reklamy kompleksowo – czyli od projektu poprzez produkcje, do montażu z wykonaniem instalacji elektrycznej włącznie . Przed wykonaniem projektu wykonujemy badania zarówno ścian i elementów nośnych budynku, do którego jest planowane przymocowanie kasetonu jak i instalacji elektrycznej.

Litery przestrzenne wykonujemy w dowolnej technice i rozmiarze. Poczynając od najprostszej i najtańszej polegającej na wycięciu ze styroduru i odpowiednim pomalowaniu, poprzez litery podświetlane od wewnątrz z licem z pleksi i stalowymi bokami, a kończąc na technikach łączenia pleksi z bardziej szlachetnymi materiałami takimi jak DiBond, stal nierdzewna, drewno.

Według indywidualnych potrzeb odbiorcy przygotowujemy pylony reklamowe. Pylony najlepiej spełniają swoją rolę jako reklamy świetlne w związku z czym najczęściej są podświetlane od wewnątrz przez świetlówki i neony oraz moduły LED.