projekty

Wykonujemy projekty techniczne, wykonawcze oraz budowlane.

W ADV przygotowujemy wszelkiego rodzaju projekty niezbędne do legalnego montażu Państwa reklamy czy oznaczenia zewnętrznego firmy. Do każdego bardziej skomplikowanego projektu ddajemy naszym klientom pełną specyfikację techniczną. Dokumenty są  przygotowywane w taki sposób, że na ich podstawie zawsze można odtworzyć wytworzony już element z gwarancją, że będzie identyczny jak pierwowzór. Nasze projekty techniczne często są wykorzystywane przez klientów do rejestrowania patentów w urzędzie patentowym. Natomiast klienci, którzy interesują się procesem produkcji mogą wykorzystać otrzymaną od nas dokumentację techniczną do akceptowania poszczególnych rozwiązań, jak i do nadzoru całego procesu produkcyjnego.

Projekty budowlane – coraz częsciej urzędnicy wymagają pozwolenia budowalnego na umieszczenie danego nośnika. W szczególności dotyczy to wszelkich konstrukcji umieszczanych na dachu. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania dajace się sklasyfikować jako legalizacja reklamy. Jak długi i żmudny to może być proces – możesz przeczytać tutaj>>.

Dodatkowo na samym wstępie procesu określamy możliwości realizacji danej inwestycji na podstawie planu zagopodarowania. Coraz częściej plan zagospodarowania np. w centrum miasta przewiduje tylko litery blokowe, a często ogranicza się tylko i wyłącznie do ekspozycji wewnątrz witryny.