neon1

neon2

neon3

neon4

Produkujemy Neony. Wykonujemy je w technologii LED. Takie rozwiązanie jest solidne i tanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Pracujemy dla wielu klientów korporacyjnych jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy wstanie szybko i solidnie wykonać dowolny projekt neonu. Nasze ceny sa bardzo konkurencyjne – czyli jednym słowem: robimy to solidnie i tanio. Zapraszamy też do zapoznania się z naszymi innymi realizacjami, które wykonaliśmy dla bardzo różnych klientów.

Dlaczego Neon w technologii LED?

  1. nie tłucze się, jest wandaloodporny (jego wytrzymałość pokazuje powyższy film)
  2. zużywa do 80% mniej energii od standardowych rozwiązań (tabela poboru mocy poniżej)
  3. świeci znacznie dłużej od tradycyjnego neonu – powyżej 50 000 godzin
  4. można go stosować zarówno w reklamie, jak i wystroju wnętrza (zapraszamy architektów do współpracy), a nawet do tunningu samochodów.
  5. jest elastyczny – więc w każdej chwili można zmienić kształt neonu w zależności od potrzeb.
  6. 6. ceny zaczynają się już od 80 PLN za metr

Poniżej przedstawiamy tabele z danymi technicznymi nenów LED. Dane dla standardowo dostępnych kolorów. Dane techniczne dla wersji 220 V, nie wymagającej dodatkowego zasilacza, co likwiduje tak częste zjawisko przepalania się elektronicznych zasilaczy spowodowane zjawiskami atmosferycznymi takimi jak burze. Dostępne są również moduły 12V i 24V. W przypadku 12V można podpiąć je bezpośrednio do instalacji samochodowej – podświetlenie podwozia, progów itp.

Wersja full RGB to moduł który pozwala na zmianę koloru podświetlenia. Kolor iluminacji można zmieniać całego modułu jak i jego części.

Wykonujemy też neony, tablice świetlne, kasetony, podświetlane litery przestrzenne i wiele innych rozwiązań. Klient może u nas zamówić kompletny projekt 3D – przed podjęciem decyzji o wdrożeniu danego rozwiązania.

Chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami lub przejrzyj naszą stronę. Zapraszamy też do naszego bloga.