PRODUKCJA NIETYPOWYCH REKLAM
 • "... wiele razy agencja była w stanie produkować taniej i szybciej bardzo złożone standy, przy zachowaniu wysokiej jakości ..."

  Arkadiusz Marszałek
  Director of Communication TP S.A.

 • "... trudno uwierzyć w tak duże zmniejszenie kosztów. Z pewnością miało na to wpływ nowocześnie wyposażona firma ..."

  Dariusz Wójcik
  Marketing Manager
  Continental Opony Polska

stoisko targowe Play

Za projekt i wykonanie stoiska targowego „Wyspa Play” zostaliśmy wyróżnieni na corocznym plebiscycie Pos Stars 2012 organizowanym przez magazyn OOH.

Za projekt i wykonanie stoiska targowego „Wyspa Play” zostaliśmy wyróżnieni na corocznym plebiscycie Pos Stars 2012 organizowanym przez magazyn OOH.

W niespełna trzy tygodnie wyprodukowaliśmy niestandardowe stoisko targowe, które przez kilka miesięcy można było podziwiać na lotnisku Chopina w Warszawie. Cała produkcja była ciekawym przedsięwzięciem do którego podeszliśmy z wyjątkowym zaangażowaniem i entuzjazmem. Na 25m2 powierzchni zmieściliśmy obszerną ladę przy której odpowiednio przeszkolony personel wypożyczał tablety Play podróżnym korzystającym z lotniska. Oprócz tego w stoisku targowym znalazły się ławki, pufy i leżanka pozwalające odpocząć zmęczonym turystom. Z dodatkowych funkcji stoiska należy wymienić darmowy dostęp do sieci WiFi jak również możliwość naładowania przed podróżą telefonu, tabletu czy laptopa.

ADV Experience zajęła się kompleksowo produkcją, logistyką i montażem wyspy oraz serwisem technicznym w trakcie trwania akcji. Trzon konstrukcji stanowił drewniany podest, wyłożony matą pcv w barwach Play, do którego przymocowane zostały cztery szeroko rozpięte aluminiowe łuki imitujące bloba.

All Rights Reserved ©