PRODUKCJA NIETYPOWYCH REKLAM
 • "... wiele razy agencja była w stanie produkować taniej i szybciej bardzo złożone standy, przy zachowaniu wysokiej jakości ..."

  Arkadiusz Marszałek
  Director of Communication TP S.A.

 • "... trudno uwierzyć w tak duże zmniejszenie kosztów. Z pewnością miało na to wpływ nowocześnie wyposażona firma ..."

  Dariusz Wójcik
  Marketing Manager
  Continental Opony Polska

stoiska targowe Me Like Sushi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Premium Food Restaurants zaprojektowaliśmy nietypowe stoisko targowe, które zostało zamontowane w biurowcu Warsaw Trade Tower.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Premium Food Restaurants zaprojektowaliśmy nietypowe stoisko targowe, które zostało zamontowane w biurowcu Warsaw Trade Tower.

Na zlecenie Premium Food Restaurants, nasi konstruktorzy stworzyli projekt niestandardowego punktu sprzedażowego sushi. Na niewielkiej przestrzenni „wyspy” w kształcie papierowej torebki „na wynos” udało się zmieścić wszystkie niezbędne instalacje. Kształt oraz charakter produkcji umożliwia skuteczną sprzedaż. Przykuwając uwagę jest promocją samą w sobie. Powierzony nam projekt został zrealizowany z pełną dbałością o szczegóły idealnie dopasowując się do  elitarnego charakterem miejsca w którym został zamontowany.

Realizacja tego zlecenia poszła niezwykle sprawnie od wstępnych ustaleń, poprzez przedstawione rozwiązania koncepcyjne, na produkcji i montażu kończąc. Całość została zbudowana z ogólnodostępnych na rynku materiałów, które dzięki doświadczeniu naszego zespołu sprawnie ze sobą połączyliśmy nadając im oryginalny kształt.

All Rights Reserved ©