PRODUKCJA NIETYPOWYCH REKLAM
 • "... wiele razy agencja była w stanie produkować taniej i szybciej bardzo złożone standy, przy zachowaniu wysokiej jakości ..."

  Arkadiusz Marszałek
  Director of Communication TP S.A.

 • "... trudno uwierzyć w tak duże zmniejszenie kosztów. Z pewnością miało na to wpływ nowocześnie wyposażona firma ..."

  Dariusz Wójcik
  Marketing Manager
  Continental Opony Polska

SHELL – REBRANDING STACJI NESTE

Ostatnimi czasy prężnie działających monterów ADV Experience spotkać można w całej Polsce a to za sprawą zlecenia realizowanego dla firmy SHELL.

Prace związane są z rebrandingiem samoobsługowych byłych stacji NESTE na obecne stacje SHELL. Zlecenie, którego się podjęliśmy jest niezwykle wymagające. Nasi monterzy przeszli cykl szkoleń podnosząc tym samym swoje kwalifikacje, bez których przeprowadzenie sprawnych prac nie byłoby możliwe. Przy realizacji tego zlecenia szczególny nacisk kładziony jest na względy bezpieczeństwa oraz na czas realizacji. Tu warto nadmienić iż na przebranżowienie każdej ze stacji dysponujemy czasem nie dłuższym jak 48h. W chwili obecnej nasi monterzy przeprowadzili już rewitalizację 18 stacji w: Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Elblągu, Legionowie, Kielcach, Katowicach, Wrocławiu, Bytomiu, Strzelcach opolskich, Częstochowie, Cieszynie i Łodzi. Wkrótce prace obejmą kolejne miasta. Szybki postęp prac został zauważony również min. przez lokalne media. Poniżej linki do wybranych artykułów:

Zmiana barw i właściciela – stacje paliw Neste w Kielcach Zastąpi Shell

Gazeta.pl – Shell zastąpłl Neste

All Rights Reserved ©