PRODUKCJA NIETYPOWYCH REKLAM
 • "... wiele razy agencja była w stanie produkować taniej i szybciej bardzo złożone standy, przy zachowaniu wysokiej jakości ..."

  Arkadiusz Marszałek
  Director of Communication TP S.A.

 • "... trudno uwierzyć w tak duże zmniejszenie kosztów. Z pewnością miało na to wpływ nowocześnie wyposażona firma ..."

  Dariusz Wójcik
  Marketing Manager
  Continental Opony Polska

reklama niestandardowa

W swojej historii wykonywaliśmy różnorakie nietypowe reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią projektów – niektóre z nich to już prawdziwe klasyki dobiegające 10 i więcej lat

Robiliśmy dużo ciekawych i zwariowanych projektów. Poczynając od wielkich klepsydr odliczających czas do rebrandingu PZU, poprzez wielkie piłki użyte do zbieraniu podpisów pod akcją „koniec PZPN”, a kończąc na Żubrach, które do tej pory można spotkać w różnych częściach Polski.

Co to jest reklama niestandardowa? Jest to taki projekt, który wymaga stworzenia od podstaw zarówno rysunków technicznych, szkieletu, jak i rozwiązań technologicznych pozwalających na uzyskanie zadawalającego projektu. Często może być tak, że reklama niestandardowa staje się reklamą standardową z tego względu, że jest np. zamawiana przez dłuższy czas w większych partiach. Istnieją także wyjątkowe sytuacje, że standardowa reklama staje się reklamą niestandardową, ze względu np. na specyfikę montażu. Np. czasami litery przestrzenne, które umieszczamy na budynkach stają się projektem niestandardowym ze względu na nietypowość elementów montażowych. W takim wypadku to co widoczne dla potencjalnego odbiorcy jest jak najbardziej standardowe i nie wyróżnia się zupełnie od innych instalacji, za to konstrukcja której nie widać jest skomplikowana i wymaga zaawansowanej pracy inżynieryjnej zarówno w fazie projektowej jak i wykonawczej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą przygotowywania zarówno projektów architektonicznych jak i projektów technicznych czy też budowlanych.

All Rights Reserved ©