PRODUKCJA NIETYPOWYCH REKLAM
 • "... wiele razy agencja była w stanie produkować taniej i szybciej bardzo złożone standy, przy zachowaniu wysokiej jakości ..."

  Arkadiusz Marszałek
  Director of Communication TP S.A.

 • "... trudno uwierzyć w tak duże zmniejszenie kosztów. Z pewnością miało na to wpływ nowocześnie wyposażona firma ..."

  Dariusz Wójcik
  Marketing Manager
  Continental Opony Polska

Prudential – Punkt Obsługi Klienta

Kolejnym ciekawym projektem, jest wyposażenie nowo otwieranych punktów obsługi klienta dla firmy Prudential – nowego ubezpieczyciela na rynku Polskim.

Kolejnym ciekawym projektem, jest wyposażenie nowo otwieranych punktów obsługi klienta dla firmy  Prudential – nowego ubezpieczyciela na rynku Polskim.

Nasz zespół  odpowiedzialny był za zagospodarowanie przestrzeni placówek w materiały identyfikacji wizualnej marki, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Starannie omawiane wizualizacje 3D na etapie planowania pozwoliły osiągnąć zakładany cel, realizując tym samym oczekiwania klienta. ADV zajęła się produkcją i montażem wszelkiego rodzaju logotypów, materiałów drukowanych aplikowanych na ścianach pomieszczeń, standów, prezenterów, szyldów reklamowych. Kolejnym krokiem była produkcja kasetonów wielkoformatowych podświetlonych panelami ledowymi, które zamontowane na poszczególnych budynkach umożliwiają łatwiejszą lokalizacje placówek.

Rezultaty naszych starań można obejrzeć w punktach w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.  W niedługim czasie lista ta poszerzy się o kolejne lokalizacje zapełniając tym samym obszerną mapę Polski.

All Rights Reserved ©