PRODUKCJA NIETYPOWYCH REKLAM
 • "... wiele razy agencja była w stanie produkować taniej i szybciej bardzo złożone standy, przy zachowaniu wysokiej jakości ..."

  Arkadiusz Marszałek
  Director of Communication TP S.A.

 • "... trudno uwierzyć w tak duże zmniejszenie kosztów. Z pewnością miało na to wpływ nowocześnie wyposażona firma ..."

  Dariusz Wójcik
  Marketing Manager
  Continental Opony Polska

Multimedialny Showroom dla SDG

Dla wsparcia komunikacji w centrach handlowych wyprodukowaliśmy multimedialny showroom z ekranami interaktywnymi i czytnikami kodów 3D.

Dla wsparcia komunikacji w centrach handlowych wyprodukowaliśmy multimedialny showroom z ekranami interaktywnymi i czytnikami kodów 3D.

Jesienią 2012 roku na zlecenie Software Development Group zbudowaliśmy multimedialny showroom, który w połączeniu z najnowszymi technologiami daje szerokie możliwości skutecznej promocji i dotarcia do potencjalnych klientów w centrach handlowych.

Cała produkcja wyposażona została w czytnik kodów 3D, najnowszej technologii ekrany dotykowe oraz odpowiednie oprogramowanie. Stwarza to możliwość przeprowadzania różnego rodzaju konkursów, loterii i aktywności na terenie galerii handlowych. Stosunkowo niewielkie rozmiary poszczególnych komponentów oraz przemyślane rozwiązania konstrukcyjne stwarzają wyjątkowo lekką a zarazem odporną na uszkodzenia konstrukcje. Showroom  został przemyślany w ten sposób aby jego elementy mogły wystepować oddzielnie dostosowując całość do wymogów powierzchni na której jest eksponowany.

Wszystko to przekłada się na skuteczną i ciekawą realizację działań marketingowych w miejscach docelowych oraz łatwość przemieszczania nośnika pomiędzy poszczególnymi miejscami ekspozycji. Multimedialność i łatwość obsługi sprawia, iż jest on atrakcyjny zarówno dla młodszych jak i starszych użytkowników.

All Rights Reserved ©