PRODUKCJA NIETYPOWYCH REKLAM
 • "... wiele razy agencja była w stanie produkować taniej i szybciej bardzo złożone standy, przy zachowaniu wysokiej jakości ..."

  Arkadiusz Marszałek
  Director of Communication TP S.A.

 • "... trudno uwierzyć w tak duże zmniejszenie kosztów. Z pewnością miało na to wpływ nowocześnie wyposażona firma ..."

  Dariusz Wójcik
  Marketing Manager
  Continental Opony Polska

FRONTON DLA TEATRU KWADRAT

W czerwcu nad wejściem do Teatru Kwadrat w samym sercu Warszawy zawisł fronton w całości przez nas wyprodukowany. Przygotowania trwały już od dłuższego czasu i były głównie związane z uzyskaniem szeregu pozwoleń, które zezwalałyby na montaż w miejscu docelowym. Po dopełnieniu niezbędnych formalności nadszedł czas produkcji. Koncepcja była kilkukrotnie zmieniana a zadanie jakie przed nami postawiły władze Teatru było stworzenie nośnika nawiązującego swoją stylistyką do starych Broadwey’owskich frontonów. Czy udało się utrzymać klimat – można to łatwo sprawdzić udając się na ulicę Marszałkowską pod numer 138.

Odnośnie samego frontonu szkielet stanowi głęboko przemyślana konstrukcja, front jest podświetlany a opracowany system zmiany treści pozwala na wręcz błyskawiczne zmiany tytułów spektakli i nazwisk aktorów. Całość produkcji wzbogacona jest o trzy świecące logotypy, po jednym na każdą z trzech stron frontonu. Zwieńczeniem jest wykonany w technologii liter blokowych napis odnoszący się do nazwy samego teatru. Całość wzbogacona jest oświetleniem punktowym, który nadaje klimatu całej produkcji.

All Rights Reserved ©