PRODUKCJA NIETYPOWYCH REKLAM
 • "... wiele razy agencja była w stanie produkować taniej i szybciej bardzo złożone standy, przy zachowaniu wysokiej jakości ..."

  Arkadiusz Marszałek
  Director of Communication TP S.A.

 • "... trudno uwierzyć w tak duże zmniejszenie kosztów. Z pewnością miało na to wpływ nowocześnie wyposażona firma ..."

  Dariusz Wójcik
  Marketing Manager
  Continental Opony Polska

Energa niestandardowa reklama

Wykonana przez nas produkcja przestrzennych „dostawek” do billboardów dla firmy Energa ożywiła montonne jak dotąd przekazy reklamowe umieszczane na nośnikach wielkoformatowych.

Wykonana przez nas produkcja przestrzennych „dostawek” do billboardów dla firmy Energa ożywiła montonne jak dotąd przekazy reklamowe umieszczane na nośnikach wielkoformatowych.

Jesienią ubiegłego roku w niezwykle krótkim czasie wyprodukowaliśmy i rozdystrybuowaliśmy ponad 150 kompletów przestrzennych „nakładek” na billboardy reklamowe. Monotonne lub krzykliwe zazwyczaj komunikaty prezentowane na nośnikach wielkoformatowych zostały na pewien czas zastąpione subtelną, ale niezwykle efektowną realizacją w postaci elementów 3D. Sposób wykonania, dbałość o szczegóły jak również możliwość zasilenia energią elektryczną wyprodukowanych elementów sprawiły, iż nośnik nie przeszedł uwadze potencjalnych klientów.

Do wyprodukowania przestrzennej imitacji wtyczki, kontaktu oraz latarni ulicznej wykorzystaliśmy ogólnodostępne tworzywa sztuczne oraz  aluminium. Sprawny proces technologiczny pozwolił nam nadać im kształt oraz charakter wspaniale komponujący się z charakterystyką firmy Energa dla której produkcja ta była realizowana. Dodatkowym atutem było oświetlenie nośnika po zmroku skierowanym centralnie na logotyp klienta strumieniem światła, co utrwalało w świadomości przechodniów prezentowaną markę.

Efekt naszej pracy mogliśmy oglądać w największych miastach Polski m. in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Lublinie, Szczecinie.

All Rights Reserved ©