Co nas wyróżnia?
 • SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA
  Realizujemy projekty objęte nawet najbardziej napiętymi terminami produkcyjnymi.
 • NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA
  W naszej pracy często stosujemy niestandardowe rozwiązania.
 • ELASTYCZNOŚĆ PRODUKCYJNA
  Zawsze dostosowujemy naszą produkcję do aktualnych wymagań klienta.
 • WSPARCIE PRAWNE
  Posiadamy własny dział prawny, który wspomaga naszych klientów w procesie legalizacji reklam.
O nas

Firma ADV powstała w 2007 roku jako część grupy reklamowej GMP. Została powołana do życia w odpowiedzi na potrzebę sprawnej i szybkiej realizacji produkcji dla kampanii reklamowych.

Naszą specjalizacją są projekty niestandardowe i właśnie je uważamy za najciekawsze. Lubimy przygotowywać rozwiązania nowe i dostosowane do wymagań konkretnego Klienta. Nie boimy się żadnego wyzwania. Posiadamy zespół zdolnych inżynierów oraz  projektantów sztuki użytkowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować dowolny projekt zarówno od strony dokumentacji technicznej jak i samego wykonania.

Pracujemy z takimi firmami jak: Nokia, Orange, Play, Seat, Amica, Coca Cola, Pepsi Cola i wielu innych.

W naszej historii wykonywaliśmy potężne nietypowe konstrukcje reklamowe, multimedialne showroom’y, mobilne shwroomy’y. Oczywiście wykonujemy także bardziej standardowe produkcje, takie jak: kasetony świetlne, neony, czy też stoiska targowe. Chętnie podejmujemy się zadań trudnych i ciekawych. Najbardziej dumni jesteśmy z takich projektów, których realizacja była skomplikowana i wymagała rozwiązania wielu problemów. Nasz młody zespół to bardzo zdolni ludzie.

Jeżeli zastanawiasz się jak zrealizować jakiś projekt – nie wahaj się z nami skontaktować, z pewnością będziemy w stanie znaleźć dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.